Пакети для сміття

- 16100110
- 16113100
- 16113300
- 16401990
Життя сучасної людини як бітовая, як і господарська досить різноманітна і тут нам на допомогу приходить ще один незамінний товар – сміттєвий пакет. Який будучи відповідно нещодавно винайдено, поширився практично у всі сфери діяльності, де необхідно підтримувати чистоту.
Що собою являють сміттєві пакети?
Матеріалом для виготовлення сміттєвих мішків є поліетилен, який буває двох основних видів - високого (ПВД) і низького (ПНД) тиску. Для прибирання на вулиці і збору великогабаритних відходів, відмінно підійдуть мішки першого типу. Вони відрізняються стійкістю до перепадів температур і механічних впливів, вологонепроникністю. Завдяки високій міцності їх досить важко пошкодити, що дуже зручно для упаковки виробничого сміття, твердих і сипучих товарів.
Крім того, пакети ПВД володіють ще такими вагомими перевагами, як гнучкість, стійкість до впливу хімічних речовин і можливість повторної переробки.
Історія появи пакетів
Першими попередниками сучасних пакетів є мішки з бавовни, джуту, шкіри та інших матеріалів, які до початку XVIII століття традиційно використовувалися для перевезення товарів. Їм на зміну прийшли паперові вироби, які володіли такими плюсами, як меншу вагу і невелика вартість. Проте вже в кінці 50-х років XX століття більш практичні поліетиленові пакети почали витісняти своїх конкурентів. Епоха їх популярності почалася з відкриття першого верстата з їх виробництва в США. Вже з 70-х років пакети забезпечили ручками, а всім відома модель «майка» була запущена в масове виробництво на початку 80-х років.
Що стосується сміттєвих «кульків» з поліетилену, то вперше вони були використані в 60-х роках, а сьогодні вони стали незамінною річчю в домашньому господарстві, під час виїзду на природу, пікніків, в ході ремонту і т. д. Хоча, на даний момент, завдяки їх повсюдному використанню став інше питання-екологія, захист навколишнього середовища від величезної кількості поліетилену та утилізація з подальшою переробкою.
Види сміттєвих пакетів
Сучасне виробництво може запропонувати величезний асортимент поліетиленових виробів для пакування сміття. Їх можна класифікувати за багатьма ознаками:
· за обсягом - 20, 30, 60, 120, 160, 240 літрів і т. д.;
· по міцності - може перебувати в межах від 6 до 100 мікрон;
· додатковим елементам - ручки або затягування;
· по упаковці - можуть пакуватися в пласти або рулони;
· по биоразлагаемости - популярними останнім часом стали біорозкладані мішки, які повністю розкладаються всього за 2-3 роки.
Поліетиленові пакети для сміття - це воістину універсальний господарський товар, який має масу корисних застосувань.